Relacja z tegorocznego turnieju siatkarskiego znacznie się opóźniła, jednak niewątpliwą zaletą zaistniałej sytuacji jest możliwość dołączenia do niej najlepszych życzeń na nadchodzące Święta. 🙂

W turnieju wzięły udział cztery drużyny. Od  początku wiadomym było, że nie czysto sportowa rywalizacja, ale dobra zabawa z siatkówką w tle była celem spotkania, które miało miejsce w gościnnych jak zawsze murach naszej szkoły podstawowej, toteż o składzie poszczególnych drużyn zdecydowało losowanie. Wyjątek stanowiła drużyna kadetek, które po raz kolejny miło było gościć na dorocznym Turnieju o Puchar Prezesa LKS „Kłos” Łysa Góra.

Składy poszczególnych drużyn prezentowały się następująco:

 

„JEDYNKI”

 

Ewelina Batko

Marta Grzebieniarz

Renata Najberek

Ewa Ptak

Agnieszka ?

 

„DWÓJKI”

Aneta Kania

Dorota Izworska

Sylwia Batko

Dorota Mytnik

Bożena Sacha

 

„TRÓJKI”

Kamila Mytnik

Elżbieta Przyłucka

Monika Sztando

Halina Malik

Wioletta Ogar

 

„KADETKI”

 

Katarzyna Sobczyk

Jowita Dyjas

Aleksandra Adamska

Magdalena Goc

Milena Kapciak

Aleksandra Zagórska

Karolina Marek

Patrycja Pasterniak

 

Po serii zaciętych spotkań, które wywoływały znaczne emocje u poszczególnych siatkarek doszło do rozstrzygnięć, które prezentują się następująco:

 

Zwyciężyły „JEDYNKI” z kompletem trzech zwycięstw, na drugim miejscy uplasowały się „TRÓJKI”, które wygrały dwa spotkania, trzecie miejsce zajęły zaś „KADETKI” odnosząc jedno zwycięstwo. Niesety bez zwycięstwa zakończyły rywalizację, dwójki i zajęły tak nielubiane przez sportowców czwarte miejsce. Z drugiej jednak strony można stwierdzić, że ta sympatyczna drużyna zanotowała niewielką stratę do pozycji medalowej. Jako ciekawostę należy odnotować, że o końcowym rezultacie decydował ostatni mecz pomiędzy drużynami numer 1 i 3.

Wszystkim Paniom należą się gratulacje za zaciętą walkę i wielkie zaangażowanie w grę, którym wykazały się bez najmniejszych wyjątków.

 

Turniej odbywał się w ramach projektu „SZYBCIEJ.WYŻEJ.MOCNIEJ” dotowanego przez Starostwo Powiatowe Brzesko.

PONIŻEJ FOTORELACJA Z TURNIEJU.