LKS „Kłos” Łysa Góra oraz Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Smolenia serdecznie zapraszają mieszkanki Łysej Góry do udziału w zajęciach  rekreacyjnych, które dzięki uprzejmości dyrekcji będą prowadzone na sali sportowej szkoły podstawowej. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 14.10.2009 tj. środa,  g. 18:30- 20:00. Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej z naszej miejscowości, ale szczególnie zachęcamy do uczestnictwa panie, które ukończyły już wiek szkolny i mają nieco mniej okazji do uprawiania sportu. Udział w spotkaniach jest naturalnie bezpłatny.Zajęcia poprowadzi  Pani Janina Nosek, której doświadczenie gwarantuje, że ćwiczenia będą nie tylko atrakcyjne, ale i profesjonalnie dopasowane do każdej z uczestniczek.

Wczorajsze zajęcia nie odbyły się z uwagi na brak prądu spowodowany załamaniem pogody.

Termin pierwszych zajęć sportowych został wobec tego przesunięty na następną środę, tj. 21.10.2009r , godzina 18:30.

 

Zajęcia dla łysogórzanek są inicjatywą klubu LKS „Kłos” Łysa Góra związaną z programem „ŁYSOGÓRSKIE ZAGŁĘBIE REKREACYJNE” realizowanym dzięki wsparciu Powiatu Brzeskiego.

 Jako koordynator projektu wyrażam wielką wdzięczność dla Pani Janiny Nosek za zgodę na całkowicie społeczne poprowadzenie zajęć.

Piotr Matura